Wschodni Bank Spółdzielczy w Chełmie
Kontakt   Napisz do nas

BANKOWOŚĆ INTERNETOWA

więcej ...

3
4
5
6
7
8
9

Komunikaty ArchiwalneKOMUNIKAT

Informujemy, że w nocy z dnia 15.10 na 16.10.2021 od godziny 22:00 do godziny 02:00, z powodu planowanych prac serwisowych prowadzonych po stronie infrastruktury technicznej KPRM, usługa mojeID będzie niedostepna.
INFORMACJA O PLANOWANYM POŁĄCZENIU BANKÓW

Uprzejmie informujemy, że organy statutowe Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie (www.wbschelm.pl) oraz Banku Spółdzielczego w Wisznicach (www.bswisznice.pl) zgodnie zdecydowały o połączeniu obydwu Banków.

Połączenie organizacyjne Banków jest zaplanowane na 1 październik 2021 r., natomiast prawne połączenie nastąpi z chwilą wpisu aktu połączenia do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). Powstały w wyniku prawnego połączenia bank będzie działał pod nazwą Wschodni Bank Spółdzielczy w Chełmie. Siedziba Banku będzie w Chełmie przy ul. I Pułku Szwoleżerów 9, 22-100 Chełm.

Dzięki połączeniu Banków powstanie jeden silny kapitałowo i organizacyjnie podmiot finansowy. Prowadzony proces łączeniowy wpłynie pozytywnie na zwiększenie pozycji konkurencyjnej Banku na lokalnym rynku usług finansowych. Dzięki połączeniu, zwiększeniu ulegnie sieć dotychczasowych placówek Banku, a Klienci uzyskają dostęp do szerokiej oferty produktowej i usług bankowych.

Pragniemy podkreślić i zapewnić, że łączenie banków nie nakłada na Klientów Banku żadnych dodatkowych obowiązków. Dołożymy wszelkich starań, aby cały proces łączenia Banków pozostał w jak najmniejszym stopniu odczuwalny dla Państwa, a wszystkie działania konsolidacyjne postępowały systematycznie i bez zakłóceń.

Szczegółowe informacje na temat połączenia można uzyskać w Centralach łączących się Banków.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.Zarząd                              

Wschodniego Banku Spółdzielczego    

w Chełmie                          


Niniejsza informacja spełnia wymogi informacyjne określone w art. 124d ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (Dz. U. 2020 poz. 1896 z późn. zm).


Informacja dotycząca szkoleń PFR z procesu umorzeń w ramach Tarczy Finansowej 1.0

Wschodni Bank Spółdzielczy w Chełmie uprzejmie informuje, że na stronie Polskiego Funduszu Rozwoju pojawiła się informacja o organizowaniu przez PFR od 15 kwietnia 2021 r. codziennych otwartych szkoleń online dla przedsiębiorców dotyczących zasad rozliczania i umarzania Tarczy Finansowej 1.0. Szkolenia będą przeprowadzane oddzielnie dla przedstawicieli mikrofirm i oddzielnie dla przedstawicieli małych i średnich firm. W trakcie bezpłatnych szkoleń zostaną przedstawione informacje o złożeniu oświadczenia o rozliczeniu się z PFR, wyliczeniu kwoty do zwrotu, warunkach jakie trzeba spełnić, aby subwencja została umorzona w 100% i inne kwestie, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Aby zapisać się na szkolenie należy dokonać rejestracji na stronie PFR pod adresem:
https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-pfr/

Zachęcamy wszystkich Klientów będącego Beneficjentem subwencji finansowej w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0, do wzięcia udziału w szkoleniu. Przyswojona wiedza ze szkoleń z zakresu procesu umorzeń, pozwoli wszystkim uczestnikom tego procesu na ograniczenie pojawiania się pytań i wątpliwości z nim związanych.